Лапароскопія РівнеВже 20 років у Центрі лапароскопічних та малоінвазивних хірургічних втручань проводяться унікальні лапароскопічні операції з використанням інноваційних технологій і новітнього медичного обладнання. Лапароскопія Рівне — сучасний метод діагностики і хірургічного щадного втручання.

Що таке лапароскопічна хірургія Рівне?

Це найкраще пояснити, порівнюючи дану методику з традиційною хірургією. При виконанні відкритого хірургічного втручання хірург здійснює розріз, щоб забезпечити доступ до органів, на яких виконується операція. До недавнього часу розріз покривних тканин тіла був єдиним способом, що дозволяв хірургу здійснити операцію.

При лапароскопії Рівне немає потреби у великих розрізах. Натомість лікар має можливість обзору зсередини тіла за допомогою лапароскопа, який  потрапляє в тіло хворого по тоненькій трубочці – троакару, за допомогою якого виконується прокол  покривних тканин. Для цього достатньо невеличкого шкірного надрізу розміром усього 1 см. У черевну порожнину пацієнта вводиться вуглекислий газ, завдяки чому живіт роздувається.

До лапароскопу підключається маленька відеокамера і джерело світла, які дозволяють передавати зображення з відеокамери на монітор по волоконно-оптичному кабелю. Хірург може виконувати лапароскопічну операцію, дивлячись на екран монітора зі збільшенням зображення у 4-10разів. Спеціальні інструменти вводяться через окремі проколи по таким же троакарам.

Переваги лапароскопічної хірургії Рівне

Великі розрізи, що зазвичай застосовуються в традиційній хірургії, травмують м’язові тканини. Внаслідок цього після операції виникає біль, хворому завдається певна психологічна травма, загоєння рани займає тривалий час. Невеликі проколи після малоінвазивного втручання не травмують тканини, крововтрата мінімальна.

  • Пацієнти не страждають від післяопераційного болю, що дозволяє уникнути призначення знеболюючих медикаментів.
  • Знаходження в стаціонарі триває зазвичай 1-2 дні.
  • Хворі швидко одужують і повертаються до нормального життя.
  • Лапароскопічні операції не залишають післяопераційних рубців, яких не уникнути після звичайних хірургічних втручань.

Чи показана вам Лапароскопічні операції у Рівне?

лапароскопічні операції РівнеЗавдяки створенню високотехнологічних інструментів і апаратів, принципи і технології малоінвазивної хірургії активно застосовують в різних напрямках хірургії. Лапароскопічні операції у Рівне можуть бути з успіхом проведені більшості пацієнтів. Для вирішення питання щодо доцільності операції саме для вас, необхідно проконсультуватися у фахівців нашого Центру.

Багаторічні традиції, взаємоповага у колективі, тепле ставлення до кожного хворого, тисячі вдячних пацієнтів і врятованих життів – це якнайкраще характеризує Центр лапароскопічних та малоінвазивних хірургічних втручань імені Семенюка, очолюваний кандидатом медичних наук Потійко Олександром Васильовичем.

Звертайтеся до нас: 33007, Україна, м. Рівне, вул. Київська, 78-г, 

Завідувач центру: (0362) 28-87-81
Ординаторська: (0362) 28-65-81 Ми працюємо заради вашого здоров’я!